Būtina išankstinė registracija +370 657 29088

LAZERINIS ODOS ATNAUJINIMAS ANGLIMI

Lazerinis veido odos atjauninimas-šveitimas anglimi „CARBON LASER PEEL“ yra greita ir neskausminga procedūra, po kurios oda tiesiog švyti! Procedūra padeda gydyti spuogus, mažinti randelius ir išsiplėtusias poras, ji pašalina susikaupusius nešvarumus, skaistina bei šviesina veido odą ir pagerina jos išvaizdą. Ypatingai rekomenduojama mišriai ir riebiai odai, kadangi padeda mažinti odos riebalavimąsi.

Jeigu jūsų oda atrodo pavargusi, papilkėjusi, greitai pradeda blizgėti, kenčiate nuo bėrimų, o poros išsiplėtusios bei užsikimšusios – ši procedūra yra būtent jums! Oda taps skaistesnė, gyvybingesnė, švaresnė, stangresnė, spuogeliai nurims, o poros taps mažiau matomos.

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Lazerinis pigmentinių dėmių šalinimas yra efektyvi procedūra, skirta pagerinti odos išvaizdą ir suteikti jai švytėjimą, veikiant įvairių tipų pigmentines dėmes, įskaitant:saulės sukeltas, amžiaus dėmes, strazdanas bei melasmos atvejus. Lazerio šviesa veikia pigmentinių dėmių molekules jas išskaidant, ko pasekoje pačios pasišalina iš organizmo. Oda tampa šviesesnė ir tolygesnė, pagerėja jos tekstūra, mažėja smulkios raukšlelės ir nelygumai. Procedūra yra saugi ir efektyvi, su minimaliu po procedūrinių laikotarpiu, leidžianti greitai grįžti prie įprastų veiklų, nors ir reikalauja apsaugoti gydomą vietą nuo saulės. Lazerinis šalinimas ne tik padeda atgaivinti odą, bet ir stiprina pasitikėjimą savo išvaizda, mažindama odos trūkumus.

KAINOS


LAZERINIS ODOS ATNAUJINIMAS ANGLIMI

Veidas€69
Veidas ir kaklas€89
Veidas, kaklas, dekoltė€129

PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠALINIMAS

 

Viena veido zona (kakta, smakras, nosis, aplink akis)€59
Visas veidas€89
Kaklas ir Dekoltė€129
Veidas , kaklas ir dekoltė€159
Pečių sritis€89
Abi plaštakos€89

* Taikomas 15% nuolaida perkant 3 – jų procedūrų paketą