Būtina išankstinė registracija +370 657 29088

Ilgalaikio makiažo šalinimas


Jei senasis ilgalaikis makiažas nebeatitinka jūsų lūkesčių ir norite pokyčių savo išvaizdoje, mes esame čia, kad padėtume. Atidžiai įvertinę jūsų situaciją, pasiūlysime geriausią būdą, kaip tai pašalinti švelniai ir efektyviai.

Ilgalaikio makiažo šalinimas yra sudėtingas procesas, kuris kartais reikalauja kelių metodų kombinacijos, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. Naudojant „Q-Switch ND: Yag“ lazerį, galime tiksliai ir efektyviai šalinti tam tikras pigmento spalvas.Pavyzdžiui: juodą, mėlyną, raudoną ir oranžinę. Šis lazeris yra itin efektyvus dėl savo gebėjimo skaidyti pigmentą į mažesnes daleles, kurias organizmas gali natūraliai pašalinti. Geltoniems ar žaliems atspalviams naudojamas cheminis remūveris, kuris yra skirtas šių sudėtingesnių atspalvių panaikinimui. Cheminis remūveris veikia skirtingai nei lazeris – jis sukelia pigmento dalelių išsiskyrimą į odos paviršių, iš kur jos gali būti pašalintos procedūros metu bei gijimo laikotarpiu. Kartais, norint pasiekti geriausią rezultatą, būtina derinti abu šiuos metodus.

Tatuiruotės šalinimas lazeriu


Pašalinkite praeities sprendimus su mūsų moderniu „Q-Switch ND: Yag“ lazeriu! Dorama salone siūlome efektyvų tatuiruočių šalinimą, naudojant naujausios technologijos „Phi Laser Type – R“ lazerį, kuris suteikia maksimalų efektą minimalizuojant diskomfortą.. Sertifikuota lazerio specialistė Anželika pritaikys reikiamą paslaugą individualiai, kad atitiktų jūsų poreikius ir užtikrintų geriausią galutinį rezultatą.

Kainos


ILGALAIKIO MAKIAŽO ŠALINIMAS

Antakių zona remūverio būdu€59
Lūpų zona remūverio būdu€59
Antakių zona lazeriu€79

TATUIRUOTĖS ŠALINIMAS

Plotas 1×1 CM €45
Plotas 5×5 CM€95
Plotas 10×10 CM€125

* Tatuiruotės šalinimo kaina priklauso nuo tatuiruotės dydžio, nepriklausomai nuo jos vietos. Kad įvertinti tiksliau, atsiųskite foto į info@acekunova.com
** Kaina yra už pirmą seansą, toliau taikoma 5% nuolaida su kiekvienu tolimesniu seansu
*** Kiek seansų prireiks išnaikinti tatuiruotę,  galima nustatyti preliminariai konsultacijos metu

KONTAKTAI

Dorama

Darbo laikas