Apie mus

“DORAMA” subūrė profesionalų kolektyvą, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio ir sveikatingumo centre dirba kosmetologijos, manikiūro, ilgalaikio makiažo bei lazerinių procedūrų specialistės.

PLATUS PASLAUGŲ SPEKTRAS – JUMS

Veido priežiūra

“Dorama” salono vadovė ir kosmetologė Raminta, turėdama 16 metų patirtį, yra įgudusi pritaikyti kiekvienam klientui labiausiai tinkančią veido puoselėjimo procedūrą. Jos plačios žinios ir įgūdžiai apima tiek klasikines, tiek pažangiausias aparatines technologijas veido odos grožiui palaikyti  bei modeliuoti. Raminta nebijo iššūkių, susijusių su įvairiomis estetinėmis veido odos problemomis, įskaitant pigmentines dėmes, spalvinius defektus, spuogus, odos senėjimą, mimikos bei amžiaus raukšles, odos dehidrataciją ir randus. Kiekvieno kliento odos būklė ir poreikiai yra atidžiai įvertinami, siekiant užtikrinti asmeniškai pritaikytą, efektyviausią ir maloniausią veido odos procedūrą.

Ilgalaikis makiažas bei jo šalinimas

Mūsų grožio salone dirba ilgalaikio makiažo ir lazerinių procedūrų specialistė Anželika, kuri savo ilgamete patirtimi padeda klientams atskleisti ir pabrėžti jų natūralų grožį. O jeigu turite netenkinantį ilgalaikį makiažą, kartu su Anželika, atrasite optimaliausią būdą kaip tai pašalinti. Atidžiai įvertinama kiekvienos klientės situacija, užtikrinant, kad paslaugos būtų pritaikytos pagal individualius poreikius bei lūkesčius.

Be ilgalaikio makiažo, Anželika specializuojasi tatuiruočių šalinime, pasitelkiant pažangiausias lazerio technologijas, užtikrinančias efektyvų rezultatą . Taip pat, siūlome lazerinę odos atnaujinimo procedūrą ‘’CARBON LASER PEEL’’ – suteikti odai švytėjimą, sumažinti randelius ir išsiplėtusias poras bei subalansuoti odos riebumą.

Rankų priežiūra

Profesionalia Jūsų nagų priežiūra pasirūpins manikiūro meistrė, Eglė, jau daugelį metų savo įgūdžius tobulinanti įvairiuose kursuose bei seminaruose. Šios procedūros atliekamos su aukščiausios kokybės produkcija, tad Jūsų nagai ne tik atrodys puikiai, bet bus sveiki ir iš vidaus. Meistrė mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus bei patars, kaip rankų oda pasirūpinti namuose.

Mūsų tikslas – suteikti kiekvienai klientei pasitikėjimą savo išvaizda, pasiūlant asmeniškai pritaikytas, aukščiausios kokybės procedūras. Esame čia, kad padėtume jums jaustis gražiai ir nepriekaištingai kiekvieną dieną, atskleidžiant jūsų natūralų grožį.

Rūpinamės kiekvienu klientu, dėl to pirmiausia rekomenduojame profesionalią konsultaciją ir parenkame tinkamą procedūrą.

image0(1)

KONTAKTAI

Dorama

Darbo laikas