Būtina išankstinė registracija +370 657 29088

Pabrėžkite savo grožį mikropigmentacijos būdu! Ilgalaikio makiažo specialistė Anželika, pasirūpins jūsų antakių, lūpų bei akių grožiu. Anželika, nuolat tobulina savo įgūdžius ir kelia savo kvalifikaciją įvairiuose seminaruose bei kursuose, siekdama užtikrinti, kad klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas. Mielai kviečiame apsilankyti nemokamoje konsultacijoje, kurios metu aptarsime jūsų lūkesčius bei įvertinsime individualią situaciją, kad būtų galima pritaikyti jums optimaliausią techniką, atsižvelgiant į odos būklę, poreikius bei gyvenimo stilių. Jūs galite rinktis iš plataus spektro atliekamų technikų:

ANTAKIAI


PUDRINIS ŠEŠĖLIAVIMAS

– Norint suteikti antakiams švelnų ir natūralų atspalvį, panašų į antakių šešėlius.

– Puikus pasirinkimas moterims, norinčioms  „pilnesnio“ antakių įvaizdžio su ryškesne apatine linija.

– Idealu toms, kurios turi riebesnę odą. Ši technika leis jums džiaugtis gražiais antakiais ilgiau.

KOMBINUOTA TECHNIKA (PLAUKELIAI + ŠEŠĖLIAVIMAS)

– Puikiai tinka norint suteikti antakiams tiek natūralumo, tiek išraiškingumo.

– Ideali technika jeigu trūksta plaukelių tam tikrose vietose.

– Rekomenduojama norint vizualiai tankesnių ir tvarkingai suformuotų antakių.

– Tinka įvairiems odos tipams.

PLAUKELINĖ TECHNIKA (ATLIEKAMA SU MAŠINĖLE)

– Idealus pasirinkimas siekiant itin natūralaus efekto, imituojančio tikrus antakių plaukelius.

– Tinka turint praretėjusius antakius, norint vizualiai padidinti jų tankumą ir formą.

– Puikiai tinka turint sausesnę odą, nes ši technika atrodo labai natūraliai ir subtiliai.

LŪPOS


AKVARELINĖ TECHNIKA

Akvarelinė lūpų technika yra švelni ir subtili ilgalaikio makiažo forma, kuria siekiama suteikti lūpoms natūraliai spalvingą atspalvį, lyg lūpos būtų vos paryškintos blizgiu. Ši technika idealiai tinka:

– Klientėms, norinčioms natūralaus grožio: Akvarelinė technika suteikia lūpoms gyvybingumo ir švelnaus spalvos atspalvio, nekuriant per daug ryškaus ar dirbtinio įvaizdžio.

– Subtilaus įvaizdžio mėgėjoms. Puikiai tinka moterims, kurios vertina minimalizmą ir nori atrodyti nepriekaištingai kasdien, be papildomo lūpdažio.

– Esant spalvos netolygumams: Jei lūpų spalva natūraliai yra nevienoda, akvarelinė technika padeda sukurti vientisą spalvos toną.

– Blunkančioms ar plonoms lūpoms. Suteikia lūpoms vizualiai didesnį tūrį ir aiškesnį kontūrą, pridedant jaunatviškumo.

– Moterims kurios nori atsikratyti lūpų dažų ir turėti švelniai paryškintas lūpas visada.

AKYS


TARPBLAKSTIENINIS ŠEŠĖLIAVIMAS

Tarpblakstieninis šešėliavimas yra subtili ilgalaikio makiažo technika, skirta suteikti akims natūralų gylį, pabrėžiant blakstienų liniją. Ši technika idealiai tinka:

– Ieškančioms natūralumo: Puikiai tinka moterims, kurios nori subtiliai pabrėžti akis, nekuriant akivaizdžios pravedimo linijos.

– Subtilų paryškinimą mėgstančioms moterims, kurios nori, kad jų akys atrodytų išraiškingesnės, bet nenori akivaizdaus akių pravedimo efekto.

– Turint plonas ar retas blakstienas: Padeda vizualiai padidinti blakstienų tankį, suteikiant akims švelnų, bet pastebimą pabrėžimą.

AKIŲ VOKŲ ŠEŠĖLIAVIMAS

Akių vokų šešėliavimas yra ilgalaikio makiažo technika, kuria siekiama sukurti daugiau išraiškos, imituojant akių šešėlių efektą. Ši technika yra puikus pasirinkimas:

– Norint išraiškingumo: Idealus pasirinkimas toms, kurios mėgsta ryškesnį akių makiažą ir nori, kad jų akys išliktų pabrėžtos visą parą.

– Makiažo efekto mėgėjoms: Tinka moterims, kurios nori kasdieniame gyvenime išlaikyti nuoseklų, profesionaliai atrodantį akių makiažą.

– Akių formą koreguojančioms klientėms: Puikiai tinka moterims, kurios nori vizualiai pakoreguoti akių formą ar paryškinti voko klostę, suteikiant veidui gyvybingesnę išvaizdą.

Abi technikos yra puikus pasirinkimas klientėms, kurios nori sutaupyti laiko kasdieniam makiažui ir visada atrodyti nepriekaištingai, tačiau skiriasi jų poveikio intensyvumas ir norimas įvaizdis. Tarpblakstieninis šešėliavimas yra subtilus ir natūralus, o akių vokų šešėliavimas suteikia ryškesnį ir išraiškingesnį efektą.

KAINOS


ILGALAIKIS MAKIAŽAS

Pudrinė technika€159
Kombinuota technika€199
Plaukelinė technika€179
Akvarelinės lūpos€179
Tarpblakstieninis €159
Akių šešeliavimas€179
Korekcija po 6 sav€49

ANTAKIŲ FORMAVIMAS

Korekcija su siūlu€20
Korekcija ir dažymas€30
Antakių laminavimas, dažymas ir korekcija€35

DAUGIAU MANO DARBŲ PAMATYSITE:

KONTAKTAI

Dorama

Darbo laikas