„GMT Beauty“ profesionali kosmetika

VIENO LAŠO FILOSOFIJA

Norint užauginti gėlių pievą, užtenka vienos sėklos.

Norint suteikti grožio Jūsų odai, užtenka vieno lašo GMT.

GMT BEAUTY produktų konsistencija sudarytos iš kruopščiai patikrintų koncentruotų grynų, natūralių, saugių bei nealergiškų sudedamųjų dalių.

SUKURTA GAMTOS, VALDOMA INOVATYVIŲ TECHNOLOGIJŲ

Patyrę ir kompetentingi specialistai, turintys daugiau nei 20 metų patirtį estetinės medicinos ir kosmetologijos srityje, sukūrė kosmetikos prekės ženklą GMT BEAUTY. Siekdami panaudoti išgrynintą gamtos galią naudojant naujausius tyrimus bei inovacines technologijas.

GMT BEAUTY kūrėjai – entuziastingi profesionalai kosmetologijos ir mitybos gerinimo srityje, žiūrintys į žmogaus kūną kaip į vieną energijos sistemą, kurioje kiekviena ląstelė yra vertinama pagal santykį su kitomis ląstelėmis ir išoriniu pasauliu.

PATIKRINTI IR SAUGŪS

Išgryninti natūralūs ingredientai ir patentuotos veikliosios medžiagos leidžia pasiekti puikius rezultatus, atsižvelgiant į individualias odos savybes. Veikliosios medžiagos aktyvina kiekvienos ląstelės energiją ir skatina regeneraciją. Odai draugiška, dermatologiškai patikrinta sudėtis neturi alergenų, tinkama žmonėms turintiems jautrią odą.

PATIKIMAS PROFESIONALUMAS

Produktai skirti profesionaliam naudojimui – manualinėms terapijoms, aparatinių procedūrų atlikimui.

BENDRADARBIAVIMAS

Lietuvoje bendradarbiaujame su grožio mokymo įstaigomis, SPA ir reabilitacijos centrais bei grožio salonais. Siekdami klientui suteikti maksimalų rezultatą bei komfortą, siūlome mūsų partneriams pasiūlyti odos priežiūros priemones naudojimui namuose.

GAMINTOJAS

Produktų gamintojas – GMT BEAUTY LTD, Latvija.

GMT Beauty profesionalios kosmetikos parduotuvė

KONTAKTAI

Dorama

Darbo laikas