„GMT Beauty“ profesionali kosmetika

VIENO LAŠO FILOSOFIJA

Norint auginti pievą, užtenka vienos sėklos.

Norint padaryti Jus gražia užtenka vieno lašo GMT.

GMT BEAUTY kosmetika sudaryta iš grynų natūralių ingredientų, kruopščiai patikrintų, saugių bei nealergiškų.

Natūralūs ingredientai, daugiau nei 20 metų patirties odos priežiūros ir estetinės medicinos srityje, naujausios technologijos ir naujausieji pasiekimai biochemijos srityje – sutelkti į odos būklės gerinimą.

SUKURTA GAMTOS, VALDOMA NAUJŲ TECHNOLOGIJŲ

Patyrę ir kompetentingi specialistai, turintys daugiau nei 20 metų kosmetologijos ir estetinės medicinos patirties, sukūrė kosmetikos prekės ženklą GMT BEAUTY, kad sujungtų gamtos galią su naujausių tyrimų ir inovacinių technologijų rezultatus.

GMT BEAUTY kūrėjas – entuziastingas profesionalas kosmetologijos ir mitybos gerinimo srityje, kuris žiūri į žmogaus kūną kaip į vieną energijos sistemą, kurioje kiekviena ląstelė yra vertinama pagal santykį su kitomis ląstelėmis ir išoriniu pasauliu.

ŠVARUS IR PATIKRINTAS

Produktų sudėtys kruopščiai atrinktos, sudėtyje yra natūralūs ingredientai ir patentuotos veikliosios medžiagos, kurios leidžia pasiekti puikių rezultatų, atsižvelgiant į individualias odos savybes. Kosmetikos veiksmingumas molekuliniame lygmenyje aktyvina kiekvienos ląstelės energiją ir skatina tobulo efekto pasiekimą. Produktai patikrinti dermatologiškai, jie neturi alergenų, tinkami netgi žmonėms su ypač jautria oda.

PATIKIMAS PROFESIONALUMAS

Kadangi produktai pirmiausia yra skirti kosmetologams, profesionaliam naudojimui, jie gali būti sėkmingai derinami su aparatinėmis technologijomis ir naudojami manualinėms terapijoms. Visuose produktuose yra didelė veikliųjų sudedamųjų dalių koncentracija, dėl to priemonių sąnaudos mažos, kosmetikos užtenka ilgesniam laikui.

GAMINTOJAS

Produktų gamintojas – GMT BEAUTY LTD, Latvija.

GMT Beauty profesionalios kosmetikos parduotuvė

KONTAKTAI

Dorama

Kosmetologė Raminta

Darbo laikas