Estetinės kosmetologijos procedūros

Ilgalaikis plaukelių naikinimas SHR Machine lazeriu (10-30 min./nuo 10 €)
Spuogelių, randelių ir pigmento šalinimas
Procedūros kaina priklauso nuo lazerio šūvių skaičiaus

Radioliftingas 
Lokaliai vienai sričiai (30 min./ 30 €)
Veidui (50 min./ 49 €)
Veidui, kaklui (60 min. /69 €)
Veidui, kaklui ir dekoltė (70 min./ 89 €)

HIFU odos patempimas ultragarsu

Akivaizdus rezultatas po 90 dienų

Ultherapy® yra naujo tipo nechirurginė, neinvazinė procedūra, kuri atliekama ultragarsu. Pats žmogaus organizmas natūraliai gydamas skatina odos „pakėlimo”, tonuso procesą, tiesina suglebusią odą ant kaktos, skruostų, kaklo, po smakru ir net dekoltė srityse.

ULTHERAPY NAUDA:
•  Stangresnė, ženkliai jaunesnė oda;
•  Nechirurginė, neinvazinė procedūra;
•  Nėra gijimo ir poprocedūrinės priežiūros;
•  Natūraliai atrodantys rezultatai.

ULTHERAPY® YRA SERTIFIKUOTAS NECHIRURGINIS METODAS PAKELTI VEIDO, KAKLO, PASMAKRĖS IR DEKOLTĖ SRIČIŲ ODĄ KAIP ULTHERAPY® VEIKIA?
Ultragarso procedūra stimuliuoja gilius struktūrinius odos sluoksnius, tai natūralus regeneracinis procesas, skatina naujų kolageno skaidulų augimą, kuris laikui bėgant “pakelia“ ir stangrina odą.

Kadangi ultragarso technologija iš tiesų dirba neinvaziniu iš vidaus veikiančiu metodu, rezultatai aiškiai matomi palaipsniui per 2-3 mėnesius ir gali toliau tobulėti iki 6 mėnesių po procedūros. Rezultatas išlieka mažiausiai du metus.

Masažo procedūros

Būtina išankstinė registracija Tel.: LT +370 609 59971, EN +370 600 47978 Khmer viso kūno giliųjų audinių masažas 60 – 90 min. Khmer Buran masažas masažas 60 – 90 min. Khmer pėdų ir kojų masažas 30 – 45 min. Apatinės nugaros dalies, sėdmenų ir kojų masažas su aliejumi 30 – 45 min. Atpalaiduojantis viso kūno […]

Ilgalaikis lakavimas

Manikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu 20 €
Nagų diagnostika, formos suteikimas, odelės tvarkomos aparatu arba žirklučių pagalba. Atliekamas nago išlyginimas baze, lakavimas maksimaliai arti odelės, pagal kliento odelės tipą net ir po odele, kuris suteikia ilgesnį lako nešiojimo laiką.

Už papildomą mokestį :

  • Nago tvarkymas ne procedūros metu 2 €
  • Dailė / swarovski / lipdukai 1-5 €
  • French technika 3 €

Tatuiruotės, permanentas

Permanentinis makiažas – vienoms tai priemonė paslėpti trūkumus (antakių asimetriją, liūdnas akis, išblukusį ar netaisyklingą lūpų kontūrą ar blyškią spalvą), kitoms tai puiki galimybė pabrėžti bei paryškinti natūralų grožį, o kai kurioms tai tiesiog tobulas laiko taupymas kas dieną, kadangi atlikus permanentinį makiažą pagal Jūsų pomėgius, nebereikia kas rytą dažytis, taip pat nereikia jaudintis dėl nubėgusio makiažo sporto salėje ar pirtyje, atostogaujant.

Daura Talandienė „Esu sertifikuota, ir nuolatos besitobulinanti, turinti darbo patirtį permanentinio makiažo meistrė, dirbu su sertifikuota, dermatologų patikrinta Europos bei JAV pagaminta įranga bei priemonėmis. Myliu savo darbą, ir stengiuosi atlikti jį nepriekaištingai, todėl visada įsiklausau į Klientės norus ir pageidavimus ir kartu priimame sprendimus tam, kad Klientė džiaugtųsi rezultatu, procedūros metu naudoju veiksmingus anestetinius kremus, todėl procedūros neskausmingos. Grožis nereikalauja aukų, kai atsiduodi į išmanančios savo darbą specialistės rankas. Būkime laimingos ir gražios“

Būtina išankstinė registracija!