Tradiciniai Kambodžos masažai

Būtina išankstinė registracija Tel.: LT +370 609 59971, EN +370 600 47978

Khmer pėdų ir kojų masažas (30 min. / 30 € – 45 min. / 40€)
Khmer pėdų ir kojų masažas skirtas daug vaikštantiems, jaučiantiems kojų skausmus ir nuovargį žmonėms, kurie žino, ką reiškia pavargusios ir ištinusios kojos. Masažas taip pat naudingas po nėštumo, ilgą laiką vairuojantiems, intensyviai sportuojantiems ar ilgą laiką nešiojančioms aukštakulnius.
Khmer pėdų ir kojų masažo metu masažuojama visa koja: pėdos, blauzdos ir šlaunys iš abiejų pusių. Maišomos kelios masažo technikos: tiek tailandietiškas sausas, tiek su aliejumi, įtraukiant pasyvaus tempimo, spaudimo judesius. Masažas atliekamas visu delnu, kumščiais, pirštais ir alkūnėmis.

Apatinės nugaros dalies, sėdmenų ir kojų masažas su aliejumi (30 min. / 25€ – 45 min. 35 €)
Po dienos darbų ir rutinos apatinės nugaros dalies, sėdmenų ir kojų masažas su aliejumi yra vienas geriausių pasirinkimų. Nuo sėdimo darbo ir nuolatinio krūvio, kuris tenka kojomis, apatinėje nugaros dalyje, kojose jaučiama didžiulė įtampa. Šio masažo metu masažo meistro dėmesys yra skiriamas būtent šioms vietoms.
Šio masažo metu naudojama ypatinga technika, kai spaudžiami tam tikri kūno taškai. Masažuojant aliejais atliekami specifiniai judesiai, kurie skatina detoksikaciją bei raumenų atsipalaidavimą.
Be to, spartinama kraujo apytaka, pašalinamas kojų sunkumo pojūtis, greitinama medžiagų apykaita ir organizmo aprūpinimas deguonimi.

Khmer viso kūno giliųjų audinių masažas (60 min. / 45 € – 90 min. / 65 €)
Tradicinio Kambodžos Khmer masažo tikslas – atpalaiduoti įsitempusius giliuosius audinius. Jo metu masažo specialistas masažuoja ne tik rankomis, bet ir alkūnėmis, krumpliais, keliais ir pėdomis, ritmiškai tempia, suka ir mankština kūną, spaudžia energetinius taškus bei linijas.
Masažo metu įtraukiamas pėdų ir plaštakų tempimas, sumažinantis padidėjusį raumenų tonusą. Ypatingai didelis dėmesys skiriamas skausmingoms, raumenų sutrauktoms vietoms, tokioms kaip: sustingęs kaklas ir viršutinė nugaros dalis, sukaustyti pečiai ir nuolat įtempti apatinės nugaros dalies ir kojų raumenys.
Šis masažas gerina visas raumenų funkcijas ir nervinių impulsų sklidimą raumenimis, didina sąnarių amplitudę bei stiprina sausgysles, teigiamai veikia kraujo ir limfos sistemas, pagreitindamas tiek kraujo, tiek limfos tekėjimą.

Khmer Buran masažas (60 min. 50€ – 90 min. 70 €)
Khmer Buran masažas tinkamas tiems, kurie mėgsta tradicinį Tailando masažą, bet kartu teikia pirmenybę stipresniems masažams.
Khmer buran masažas yra atliekamas ant čiužinio ir jo metu ir klientas dėvi specialiai skirtą pižamą. Šio masažo metu nėra naudojami jokie aliejai, koncentruojamasi į žmogaus kūne esančius taškus, į gilius ir stipresnius paspaudimus. Kitaip nei tradiciniame Tailando masaže, čia nėra naudojami jogos judesiai.

Kojų Refleksologija (45 min. / 40 € – 60 min. / 55 €)
Kojų Refleksologija yra terapija, kurios metu spaudžiami plaštakose, pėdose ir ausyse esantys refleksų taškai. Tikima, kad ji pagrįsta principu, jog refleksų taškai yra susiję su vidaus organais, o patys taškai išsidėstę tokia pačia tvarka, kaip fiziniame kūne, ir sudaro kūno “žemėlapį”. Būtent todėl refleksinių taškų spaudimas ar lietimas gali daryti įtaką atitinkamiems organams. Refleksologija skiriasi nuo įprasto kojų masažo, ji veikia per nervų sistemą paveikdama refleksinius taškus pėdose ir plaštakose. refleksologija yra aukšto efektyvumo, universali ir visiškai saugi terapijos forma, kai yra stimuliuojami tam tikri taškai pėdose.
Kojų paduose kiekvienas organas turi savo zoną arba tašką. Spaudžiant nykščiais ir giliai masažuojant šias vietas, yra gerinama organizmo kraujotaka ir energijos srautų judėjimas į gyvybiškai svarbius kūno organus.
Tinkamai taikoma refleksologija gali palengvinti alergijos simptomus, stresą, nugaros skausmus, nemigą. Refleksologija taip pat puikiai įveikia nuovargį, sumažina sąnarių ir raumenų skausmus, gerina emocinę savijautą, stabilizuoja organizmo energetinį balansą, suteikia lankstumo kulkšnims ir pėdoms. Refleksologija tinka įvairaus amžiaus žmonėms.

Nugaros, pečių ir sprando masažas (30 min. / 25 € – 45 min. 35 €)
Nugaros ir pečių juostos masažas atpalaiduoja, nuima įtampą pečių ir nugaros srityse. Taip pat stiprina šiose vietose esančius raumenis. Nugaros ir pečių juostos masažas veikia energijos linijas, einančias išilgai pečių juostos ir žemyn palei stuburą, kuriose nuo sėdimo darbo ar netaisyklingos laikysenos gali susiformuoti raumenų mazgai.

Tailando tradicinis masažas (60 min. / 50 € – 90 min. / 70 €)
Tradicinis tailandietiškas masažas skirtas užimtiems ir mažai judantiems žmonėms. Rankų delnais, dilbiais, pėdomis bei viso kūno jėga atliekami raumenis atpalaiduojantys bei raiščius stiprinantys pratimai, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai.
Reguliarus masažas mažina psichologinę įtampą, stresą ir nerimą, šalina fizinius blokus, lavina kūno lankstumą bei didina judesių diapazoną.
Tradicinis tailandietiškas masažas yra pasyvios Jogos forma, tik visą darbą už jus atlieka masažo specialistas. Po tradicinio tailandietiško masažo pasijusite lyg iš naujo atgimę ir kupini energijos.

Galvos masažas (15 min. / 15 € – 30 min. / 30 € – 45 min. / 40 €)
Galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir aktyvina galvoje esančius nervus. Masažas stimuliuoja galvos odą, pagreitindamas kraujotaką galvoje ir taip skatindamas plaukų augimą, plaukų šaknis, o taip pat padėdamas išvengti plikimo.
Galvos masažo metu gerėja smegenų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, todėl gerėja atmintis ir miegas.
Šis masažas šalina depresijos požymius, skatina viso organizmo fizinį aktyvumą bei gerina darbingumą.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas (60 min. / 40 € – 60 min. / 55 €)
Atpalaiduojantis viso kūno masažas tinka be išimties visiems, norintiems užsimiršti ir atitrūkti nuo kasdienės rutinos.
Šis masažas efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, pašalina nuovargį.
Atpalaiduojančio masažo metu naudojami lėti, platūs bei švelnūs glostomieji judesiai.

Aromaterapinis masažas (60 min. / 45 € – 90 min. / 65 €)
Aromaterapija – tai gydomasis menas, nuo senovės Egipto ir Romos laikų buvo laikomas medicininės praktikos dalimi dėl gydomojo poveikio organizmui. Kvapai gydo kūną, protą ir sielą, pagerina nuotaiką ir malšina stresą. Įkvepiant, mūsų smegenų neurodavikliai skatina biocheminių medžiagų, veikiančių emocijas, išsiskyrimą.
Viso kūno masažo metu kvapieji aliejai persmelkia odą ir prasiskverbia pro epidermį, todėl stimuliuojama sudėtinga limfos apytakos sistema, kuri teigiamai veikia sąmonę – tad atsipalaiduos ne tik Jūsų kūnas, bet ir siela.

KONTAKTAI

Dorama

Kosmetologė Raminta

Darbo laikas