Apie mus

DORAMA subūrė profesionalų kolektyvą, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio ir sveikatingumo centre dirba kvalifikuoti kosmetologijos, masažo, manikiūro-pedikiūro, makiažo specialistai.
PLATUS PASLAUGŲ SPEKTRAS – JUMS
Veido priežiūra
Atliekamos klasikinės bei naujų technologijų aparatinės veido puoselėjimo ir modeliavimo procedūros. Sprendžiamos įvairios estetinės veido odos problemos: spalviniai defektai, pigmentinės dėmės, spuogai, odos suglebimas, senėjimas, mimikos ir amžiaus raukšlės, dehidratacija (sausumas), randai ir kiti trūkumai.
Kūno priežiūra
Iglanetę patirtį turintis masažuotojas-kineziterapiautas atlieka klasikinį, gydomąjį masažą bei sprendžia judamojo aparato sutrikimo problemas.
Rankų ir kojų priežiūra
Profesionalia Jūsų nagų priežiūra pasirūpins manikiūro ir pedikiūro meistrė, jau daugelį metų savo įgūdžius tobulinanti įvairiuose kursuose bei seminaruose. Šios procedūros atliekamos su aukščiausios kokybės produkcija, tad Jūsų nagai ne tik atrodys puikiai, bet bus sveiki ir iš vidaus. Meistrė mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus bei patars, kaip rankų ir kojų oda pasirūpinti namuose.
Visažisto pagalba
Nepriekaištingu įvaizdžiu, svarbiai jūsų šventei, pasirūpins makiažo-antakių meistrė, trenerė, turinti ilgametę patirtį grožio srityje, dirbanti populiariausiose Lietuvos makiažo mokykloje. Plataus profilio specialistė atliks nuotakos, jaunikio, proginį, vakarinį, fotosesinį, televizinį, brandaus amžiaus ar teminį grimą, pasirūpins jūsų antakių priežiūrą, kurio metu atliks, visame pasaulyje įvertinta, antakių spa procedūrą. Norinčioms išmokti pasidažyti namuose, specialistė praves makiažo pamokėlę/es.
Paslaugos atliekamos su itin aukštos kokybės kosmetikos priemonėmis.
Rūpinamės kiekvienu klientu, dėl to pirmiausia rekomenduojame profesionalią konsultaciją ir parenkame tinkamą procedūrą.

RAMINTA

Estetinės kosmetologijos specialistė

KONTAKTAI

Dorama

Kosmetologė Raminta

Darbo laikas