Apie mus

DORAMA subūrė profesionalų kolektyvą, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio ir sveikatingumo centre dirba kvalifikuoti kosmetologijos, masažo, manikiūro-pedikiūro, makiažo specialistai.
PLATUS PASLAUGŲ SPEKTRAS – JUMS
Veido priežiūra
Atliekamos klasikinės bei naujų technologijų aparatinės veido puoselėjimo ir modeliavimo procedūros. Sprendžiamos įvairios estetinės veido odos problemos: spalviniai defektai, pigmentinės dėmės, spuogai, odos suglebimas, senėjimas, mimikos ir amžiaus raukšlės, dehidratacija (sausumas), randai ir kiti trūkumai.
Rankų priežiūra
Profesionalia Jūsų nagų priežiūra pasirūpins manikiūro meistrės, jau daugelį metų savo įgūdžius tobulinančios įvairiuose kursuose bei seminaruose. Šios procedūros atliekamos su aukščiausios kokybės produkcija, tad Jūsų nagai ne tik atrodys puikiai, bet bus sveiki ir iš vidaus. Meistrės mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus bei patars, kaip rankų oda pasirūpinti namuose.
Rūpinamės kiekvienu klientu, dėl to pirmiausia rekomenduojame profesionalią konsultaciją ir parenkame tinkamą procedūrą.

KONTAKTAI

Dorama

Darbo laikas