Apie mus

DORAMA subūrė profesionalų kolektyvą, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio ir sveikatingumo centre dirba kvalifikuoti kosmetologijos, masažo, manikiūro-pedikiūro, makiažo specialistai.
PLATUS PASLAUGŲ SPEKTRAS – JUMS
Veido priežiūra
Atliekamos klasikinės bei naujų technologijų aparatinės veido puoselėjimo ir modeliavimo procedūros. Sprendžiamos įvairios estetinės veido odos problemos: spalviniai defektai, pigmentinės dėmės, spuogai, odos suglebimas, senėjimas, mimikos ir amžiaus raukšlės, dehidratacija (sausumas), randai ir kiti trūkumai.
Kūno priežiūra
Iglanetę patirtį turintis masažuotojas-kineziterapiautas atlieka klasikinį, gydomąjį masažą bei sprendžia judamojo aparato sutrikimo problemas.
Rankų ir kojų priežiūra
Profesionalia Jūsų nagų priežiūra pasirūpins manikiūro ir pedikiūro meistrė, jau daugelį metų savo įgūdžius tobulinanti įvairiuose kursuose bei seminaruose. Šios procedūros atliekamos su aukščiausios kokybės produkcija, tad Jūsų nagai ne tik atrodys puikiai, bet bus sveiki ir iš vidaus. Meistrė mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus bei patars, kaip rankų ir kojų oda pasirūpinti namuose.
Rūpinamės kiekvienu klientu, dėl to pirmiausia rekomenduojame profesionalią konsultaciją ir parenkame tinkamą procedūrą.

RAMINTA

Estetinės kosmetologijos specialistė

KONTAKTAI

Dorama

Kosmetologė Raminta

Darbo laikas