Išskirtinė proga Druskininkuose palepinti save ir patirti kai ką NAUJO, YPATINGO ir NEĮPRASTO!!

HOLISTINĖ TERAPIJA BIČIŲ VAŠKU IR MANTROMIS
Unikali terapija, turinti gilų ir galingą poveikį tiek fiziniam, tiek energetiniam kūnui. Stipriai veikia psichoemociniame lygmenyje. Tai prabangus ritualas.
🔅 Žinai, kad gali daugiau, bet lyg kažkas stabdo?
🔅 Pasiklydai emocijose ir nebemyli savęs?
🔅 Vis dažniau pyksti ar nenumaldomai liūdi?
🔅 Dažnai jautiesi pavargęs ir be nuotaikos?
🔅 Neramiai miegi?
🔅 Kamuoja nerimas ar nepasitikėjimas?
🔅 Jauti neaiškius besimėtančius skausmus fiziniame kūne?
Turi galimybę visą tai pakeisti!!

Ši subtili procedūra vašku ir mantromis yra labai veiksminga, gelbėja nuo neigiamų įtakų, subalansuoja došas fiziniame kūne, skatina ryšį su mūsų vibraciniu kūnu, kuris sukuria pusiausvyrą su planetų energijomis.

Šios terapijos – masažo metu patirsi kelias sveikatą gerinančias praktikas:
🔆Aromaterapija
Bičių medus yra surenkamas su tyriausia meile iš šimtų augalų, todėl ir vaško sudėtyje yra žiedadulkių, pikio, eterinių aliejų, skleidžiančių malonų šiltą kvapą ir veikiančių kaip priešnuodis nuo įvairių blogybių.
🔆Šildomasis efektas
Indas su karštu vašku per ploną audinio sluoksnį liečiasi su kūnu, o juntama šiluma atveria poras, ko pasekoje sėkmingai šalinami toksinai;
🔆Masažas
Sukamaisiais, stumdomaisiais judesiais kūnas atpalaiduojamas nuo įtampos ir energijos blokų, suaktyvinant kraujotaką, limfinę sistemą ir energijos tekėjimą, tuo skatinant visų organų normalią veiklą.
🔆Gilus atsipalaidavimas

Specialiai Tau parinktų mantrų garsai ir lėti judesiai yra labai malonūs kūnui ir suteikia visišką relaksą. Erzinančios mintys ir emocijos paleidžiamos, tampi mieguistas ir ramus.
Vaškas absorbuoja negalavimus, griaunančias energijas ir kitas neigiamas struktūras. Taip yra dėl unikalių vaško (gryno natūralaus gamtos produkto) savybių, kurios apima visus elementus ir yra veikiamos planetų ciklų, kaip, beje, ir mes.
Mantrų sakralūs garsai suteikia stiprų valantį ir atstatantį dievišką efektą.

Po seanso jaučiama:
🔆ramybė
🔆minčių aiškumas
🔆kūno lengvumas
🔆optimizmas
🔆noras veikti
🔆meilė sau ir aplinkai
🔆naujos švarios energijos antplūdis
🔆gilus ramus miegas
🔆🔆 Tai Unikali terapija ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, atliekama 2 moterų harmoningo tandemo – profesionaliai, energetiškai švariai ir su begaline meile.

🔸 Gruodžio 3-4 dieną.
Trukmė 2 val.
Kaina 150 €
Registracija:
+370 624 30043
🔸Vietų skaičius ribotas

❇️🔆❇️🔆❇️🔆❇️
🔆 Gileta – Visą savo sąmoningą gyvenimą domiuosi sveika gyvensena, alternatyviomis terapijomis, mityba, psichologija, filosofija. Labai mėgstu kaupti patirtį ir žinias seminaruose, retrituose ir mokymuose. Renkuosi juos atsakingai ir tik tikrus. Netgi ir šiuo metu tęsiu pančakarmos ir natūropatijos studijas ir gilinu žinias Indijos ajurvedos centruose. Nuolat bendradarbiauju su ajurvedos gydytojais, profesoriais, dvasiniais mokytojais.
Holistinė terapija- masažas mantromis ir bičių vašku ypatinga tuo, kad čia pritaikiau ir naudoju visą savo turtingą patirtį iš jogos, meditacijos, mindfulnes, neurolingvistikos, ajurvedos ir šiuolaikinės medicinos.
Jaučiuosi labai laiminga, kai galiu per terapijas ir praktikas pasidalinti savo sukauptomis žiniomis su žmonėmis, kurie ieško…
🔆 jogos mokytoja (RYT200 of American Yoga Alliance, Hari Om Yoga Vidya School – Indija). Vedamos praktikos:
– joga (hatha, ashtanga),
– kvėpavimas (pranayama)
– atsipalaidavimas (joga nidra, šavasana, atsipalaidavimas su neurolingvistika)
– mindfulnes (koncentracijos)
🔆 ajurvedos konsultantė (Ajurvedos akademija Jiva Lietuva-Indija)). Vedamos praktikos:
– sveiko lieknėjimo kursas (teorinis-praktinis)
– svorio reguliavimo kursas (teorinis-praktinis)
– maisto savybės ir jų įtaka žmogaus charakteriui (teorija)
🔆 medikė, masažo specialistė (Valstybinė kolegija, Sveikatos fakultetas – Lietuva). 25 metus darbuojuosi šiuolaikinėje medicinoje, skubios pagalbos srityje.
🔆13 metų ajurvedos konsultanto kvalifikacija.
🔆15 metų praktika gydomųjų ir holistinių masažų srityje.
🔆 Reiki iniciacijos
🔆mantrų terapijos iniciacijos

🔆 Kristina – joga, aikido, rytų filosofija ir sąmoningas gyvenimo būdas leido suprasti kitokią prasmę, suformavo kitokį požiūrį į vyksmą. Šias praktikas naudoju kaip instrumentus, kurie transformuoja, gludina visa, kas stabdo tobulėti, atidaro duris į tas kerteles, kurios buvo uždarytos ir į tai, ko dar niekada nebuvau patyrusi. Tai apsivalymas nuo senų įsitikinimu, iliuzijų, prisirišimų. Ir visų pirma tai nesipriešinimas bet kokiai gyvenimo situacijai ar bandymas pabėgti, o tiesiog priėmimas ir analizė, žiūrėjimas ta plačia kryptimi išlaikant ramybę. Gyvenimas tai terpė nepertraukiamam judesiui ir asmeniniam tobulėjimui, galimybė džiaugtis ir dalintis savo augimu kartu su kitais. Džiaugiuosi galėdama prisiliesti prie šių pokyčių ir padėti kitiems tai pajausti.